5 توصیه برای قالیشویی فرش ماشینی

دسته بندی ها
دسته‌ها
توصیه قالیشویی

در این مقاله بر آن شده‌ایم تا چند توصیه مهم برای شرکت‌های محترم قالیشویی فرش ماشینی آورده ایم تا با رعایت و انجام آن‌ها بتوانند بازده و کیفیت کاری خود را ارتقا بخشیده و رضایت مشتریان را نیز افزایش دهند. کثیفی و جرم‌هایی که روی فرش‌ها جمع می‌شوند، پوسیدگی و پاره شدن فرش را سریع‌تر کرده و در نتیجه موجب کاهش سطح تمیزی و زیبایی دفتر کار و منزلتان خواهند شد. چند راه ساده وجود دارند که با انجام آن‌ها می‌توانید از فرش‌ها، این سرمایه گران‌قدر خود مراقبت کنید، از جمله جاروبرقی کشی روزانه، تمیز کردن عمیق فرش به‌طور مرتب، پوشاندن فرش‌ها با روفرشی.

 

5 توصیه برای قالیشویی فرش ماشینی

 

در این مقاله، 5 توصیه برای بهبود برنامه قالیشویی فرش ماشینی برایتان آورده‌ایم.

 

توصیه قالیشویی اول: تفاوت بین لکه‌های دائمی و موقت را بدانید

 

تنها تفاوت بین یک لکه دائمی و لکه موقت، زمان پاک شدن آن است. شما باید بلافاصله منطقه لک شده را با استفاده از یک دستمال توالت بزدایید (نه این‌که آن را بمالید) که تا جایی که امکان دارد رطوبت آن قسمت را جذب کنید و سپس در مورد آن برای کارکنان خود یادداشتی بگذارید.

 

تصویری از قالیشویی فرش ماشینی
قالیشویی فرش ماشینی

 

توصیه قالیشویی دوم: پیش از شستن فرش اسپری محلول پاک‌کننده روی آن بپاشید تا لکه‌ها را از بین ببرد

 

اگر از محلول‌های شیمیایی درست استفاده نکنید، می‌توانند آثار چسبناکی روی فرش بگذارند که کثیفی بیشتری را جذب می‌کنند و رنگ فرش را با گذشت زمان تیره‌رنگ خواهد کرد. در کل، فقط باید از مواد شیمیایی که به‌درستی و به‌طور مناسبی رقیق شده‌اند و لک‌های کثیفی چرب و چسبناک را تجزیه می‌کنند و سپس با آب‌کشی از فرش پاک می‌شوند برای از بین بردن لکه‌ها استفاده کنید. در اینجا هم درست مانند گزینه شماره یک تفاوت در زمان پاک‌سازی است. صبر کنید تا محلولی که اسپری کرده‌اید چند دقیقه روی لکه بماند و در آن نفوذ کند تا کارایی بسیار بهتری داشته باشد.

 

توصیه قالیشویی سوم: برای شغل خود بهترین تجهیزات را انتخاب کنید

 

تمیز کردن روزمره مانند جاروبرقی کشی روزانه با استفاده از تجهیزات باکیفیت می‌تواند نیاز شما به شستشوی عمیق را تا حد زیادی کاهش دهد. برای این کار به دنبال جاروبرقی‌های کوله‌پشتی باشید دارای تاریخ مناسب و به‌روز باشید (تاریخ انقضای آن‌ها نگذشته باشد). برای این‌که فرش‌های خود را خشک نگه‌دارید و مانع رشد کپک و قارچ روی آن‌ها شوید، باید این کار را به‌طور دوره‌ای و مرتب انجام دهید.

 

تصویری از قالیشویی فرش ماشینی
قالیشویی فرش ماشینی

 

توصیه قالیشویی چهارم: پیش از شستشوی فرش روی آن جاروبرقی بکشید تا گردوغبار روی آن پاک شود

 

سعی کنید فرش‌های خود را به‌طور روزانه جاروبرقی بکشید. اگر به کثیفی‌ها به‌موقع توجه کنید، به‌آسانی می‌توانید آن‌ها را پاک کنید، اما اگر این کار را دیر انجام دهید و آن‌ها مرطوب شوند و خیس بخورند، می‌توانند به عمق فرش نفوذ کنند و آن وقت تمیز کردنشان کار مشکلی خواهد شد. با جاروبرقی کشی فرش پیش از شستشو، روند شستن فرش کارآمدتر خواهد شد و می‌تواند بهره‌وری تلاش کارکنانتان را هم بهبود بخشد.

 

توصیه قالیشویی پنجم: کارکنان خود را آموزش دهید تا فرش‌ها را بهتر و کارآمدتر بشویند

 

هرگز به کارکنان خود اجازه ندهید روند قالیشویی فرش ماشینی را به‌طور  عملی و با شستشوی فرش‌ها یاد بگیرند! ابتدا به آن‌ها آموزش دهید و سپس شستشوی عملی! بهترین کار برای آن که مطمئن شوید فرشتان دوام می‌آورد، آن است که یک برنامه نگهداری منظم را همراه با کارکنان آموزش‌دیده خود پایه‌ریزی کنید. برای برنامه‌ریزی در مورد نیازهای قالیشویی فرش ماشینی خود می‌توانید با قالیشویی طُرّه تماس بگیرید.

 

قالیشویی فرش ماشینی
قالیشویی فرش ماشینی

 

قالیشویی طره
قالیشویی طره

قالیشویی طره با پشتوانه سه نسل تجربه ،انواع خدمات قالیشویی ، مرمت فرش دستباف ،دارکشی ، لکه بـرداری و ارائه می نماید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *