قالیشویی در شهرک غرب

دسته بندی ها
دسته‌ها
قالیشویی - در شهرک - غرب - قالیشویی - طره

افرادی که در شهرک غرب تهران ساکن هستند قطعا تا کنون حداقل یکبار برای انتخاب یک قالیشویی در شهرکِ غرب مردد شده اند زیرا انتخاب قالیشویی نیازمند توجه به نکاتی است که شاید بسیاری از افراد از این نکات مطلع نباشند، و در این صورت فرش های خود را به قالیشویی بی کیفیت بسپارند که این عمل مساوی است با نابودی فرش.

قالیشویی خوب در شهرک غرب

قالیشویی خوب در شهرک غرب

وجود قالیشویی در شهرکِ غرب مزایای زیادی می تواند داشته باشد البته به شرط اینکه این قالیشویی یکی از قالیشویی های خوب باشد، اما زمانی که می گوییم قالیشویی خوب منظورمان چیست؟

منظور از قالیشویی خوب یعنی قالیشویی که امکانات نسبتا پیشرفته ای داشته باشد (که در ادامه امکانات قالیشویی در شهرکِ غرب را بررسی خواهیم کرد) و بتواند تمام نیازهای ساکنین شهرک غرب و حتی مناطق اطراف شهر غرب را در زمینه شستشوی فرش و به طور کلی در زمینه فرش تامین کند و ساکنین شهرک غرب دیگر نیاز به ثبت سفارش در قالیشویی های مناطق دیگر نداشته باشند.

همچنین یک قالیشویی خوب در شهرک غرب باید جزو قالیشویی های مجاز و ثبت شده در اتحادیه قالیشویی تهران باشد تا افراد بتوانند به راحتی به این قالیشویی اعتماد کنند و انواع فرش ها و مبل های خود را برای تعمیر و شستشو به این قالیشویی بسپارند.

قالیشویی در شهرک غرب تهران

شهرک غرب از محله های شمالی شهر تهران است و افراد زیادی در این محله ساکن هستند و همین عامل باعث شده است افراد زیادی به فکر احداث یک قالیشویی در شهرکِ غرب بیفتند، پس با این حساب تعداد قالیشویی های موجود در شهرک غرب نسبتا زیاد است اما شما باید بدانید که به هنگام انتخاب یک قالیشویی باید به مسائلی دقت کنید تا بتوانید یک قالیشویی خوب و یا حتی بهترین قالیشویی را در این منطقه بیابید، زیرا اگر قالیشویی انتخابی شما از قالیشویی های خوب نباشد ممکن است به دلیل استفاده از مواد شوینده و دستگاه های بی کیفیت به فرش های شما آسیب برسد پس فقط یک اشتباه به هنگام انتخاب قالیشویی کافیست تا فرش های شما خراب شوند و دیگر قابلیت استفاده نداشته باشند.

بر همین اساس ما در این مقاله تمام امکانات، ویژگی های قالیشویی و فاکتورهای انتخاب یک قالیشویی خوب را بررسی می کنیم تا شما عزیزان به هنگام انتخاب قالیشویی به راحتی بتوانید بهترین قالیشویی را انتخاب کنید و به این ترتیب از متضرر شدن شما در این زمینه جلوگیری شود.

قالیشویی - در شهرک - غرب - قالیشویی - طره

بهترین قالیشویی ها در شهرک غرب

بهترین قالیشویی ها در شهرک غرب

بهترین قالیشویی های شهرک غرب قالیشویی هایی هستند که تمام امکانات لازم برای یک قالیشویی و تمام ویژگی های مثبت یک قالیشویی خوب را داشته باشند، همچنین تمام قوانین و ضوابط قالیشویی را که از طرف اتحادیه قالیشویی تهران اعلام شده است را رعایت کنند.

شاید بسیاری از شما تصور کنید که بهترین قالیشویی در شهرکِ غرب ممکن است به دلیل خوب و بهترین بودنش و به تبع آن بالا بودن سفارشات ثبت شده، فرصت کافی برای عملکرد دقیق را نداشته باشد مانند بسیاری دیگر از قالیشویی ها که در ماه های شلوغ سال به دلیل کمبود فرصت تمام کارها را بدون دقت و کیفیت انجام می دهند، اما باید گفت این مسئله درباره بهترین قالیشویی در شهرکِ غرب صدق نمی کند و یک قالیشویی خوب هرگز در کار خود بی دقتی نمی کند بلکه برای سرعت بخشیدن به کارها تعداد پرسنل و دستگاه های خود را افزایش می دهد تا هم کارها با سرعت بالاتری انجام شوند و هم مشتری ها رضایت کامل داشته باشند.

امکانات قالیشویی در شهرک غرب

قالیشویی ها می توانند امکانات مختلفی داشته باشند که مهمترین این امکانات مربوط به دستگاه ها و ماشین آلات قالیشویی است، قالیشویی در شهرکِ غرب به دلیل واقع شدن در شهر تهران می تواند در صورت توان بهترین امکانات را برای خود فراهم کند و به این ترتیب سرعت و کیفیت کار خود را بالا ببرد.

از جمله امکاناتی که می توان برای قالیشویی در شهرکِ غرب شمرد امکانات زیر هستند:

 • نوع دستگاه های قالیشویی ( تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک )
 • کیفیت دستگاه ها و ماشین آلات
 • تعداد دستگاه های قالیشویی
 • تعداد پرسنل قالیشویی و مهارت آنها
 • وسعت قالیشویی
 • تعداد دفاتر قالیشویی و وجود آنها در مناطق مختلف تهران
 • ساعت کاری قالیشویی
 • پشتیبانی قالیشویی

کیفیت و تعداد خدماتی که قالیشویی ارائه می دهد

نکاتی در مورد امکانات قالیشویی

نکاتی در مورد امکانات قالیشویی:

منظور از دستگاه ها و ماشین آلات تمام دستگاه های مربوط به خاک گیری، شستشو، آبگیری و خشک کردن فرش می باشد.

در صورتی که دستگاه های قالیشویی تمام اتوماتیک باشند نیاز به وجود تعداد بالای پرسنل نیست زیرا این نوع دستگاه ها نیاز به نیروی انسانی ندارند اما زمانی که گفته می شود تعداد بالای پرسنل یکی از امکانات قالیشویی است منظور پرسنل قسمت های بیرون از قالیشویی مانند پرسنل حمل و نقل و… می باشد.

درباره وسعت قالیشویی نیز شاید برای بیشتر افراد این سوال مطرح شود که چگونه ممکن است در داخل شهر قالیشویی با وسعت و مساحت بالا احداث شود؟ بیشتر کارخانه های قالیشویی بزرگ در حومه شهر قرار دارند و فقط دفتر کار آنها در داخل شهر است.

امروزه قالیشویی های مجهز و مشهور در کل 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمت هستند به همین دلیل ساعت کاری نیز یکی از امکانات قالیشویی است زیرا در این صورت افراد در هر ساعتی از شبانه روز که نیاز به قالیشویی پیدا کنند می توانند با قالیشویی در شهرکِ غرب تماس بگیرند و ثبت سفارش کنند.

هر قالیشویی باید یک تیم پشتیبانی داشته باشد تا در صورت وجود هر نوع مشکل و مسئله ای افراد بتوانند با آنها ارتباط برقرار کنند و به این ترتیب مسئله پیش آمده حل شود.

قالیشویی در شهرک غرب و ویژگی های آن

اکنون که راجع به امکانات قالیشویی در شهرکِ غرب صحبت کردیم بهتر است ویژگی های یک قالیشویی خوب در شهرک غرب را نیز بررسی کنیم زیرا امکانات در کنار ویژگی ها باعث می شوند قالیشویی در شهرکِ غرب تبدیل به بهترین قالیشویی شود.

ویژگی های قالیشویی خوب در شهرک غرب عبارتند از:

 1. سرعت عمل بالا؛ از مهمترین ویژگی های یک قالیشویی خوب در هر منطقه یا شهری که باشد سرعت عمل بالای آن است زیرا فرش یکی از وسایل منزل پرکاربرد است به همین دلیل افراد دوست ندارند مدت طولانی بدون فرش سپری کنند پس این ویژگی برای آنها بسیار مهم است که قالیشویی مورد نظر فرش های آنها را در سریعترین زمان پس از ثبت سفارش تحویل بگیرد و به سرعت نیز شستشو داده و تحویل دهد.
 2. بانوان ایرانی همیشه وسواس خاصی روی شستشوی وسایل به خصوص فرش ها داشته اند و همیشه به دنبال یک قالیشویی هستند که مطمئن باشند تمام شئونات اسلامی و بهداشت لازم در آن رعایت می شود، پس یک قالیشویی خوب در شهرک غرب باید به این مسئله دقت داشته باشد.
 3. کیفیت و نحوه شستشو؛ اینکه فرش ها متناسب با جنس و بافتی که دارند شسته شوند و برای شستشوی آنها از مواد شوینده با کیفیت استفاده شود نیز از مهمترین ویژگی های قالیشویی در شهرکِ غرب می باشد.
 4. داشتن قیمت مناسب؛ بیشتر افراد در کنار کیفیت بالا خواهان قیمت مناسب نیز هستند پس داشتن قیمت مناسب برای خدمات از دیگر ویژگی های قالیشویی است.
 5. اهمیت دادن به خواسته مشتری و عمل به آن؛ زمانی که صاحب فرش، فرش خود را برای شستشو به قالیشویی میسپارد درخواست های خود را راجع به نحوه شستشو، مواد شوینده و … نیز بیان می کند و توقع دارد قالیشویی بر طبق خواسته هایش فرش را بشوید اما برخی از قالیشویی ها به هنگام ثبت سفارش قول عمل می دهند اما به هنگام عمل خواسته های مشتری را انجام نمی دهد. یک قالیشویی خوب در شهرک غرب همیشه مطابق با خواسته های مشتری عمل می کند و رضایت مشتری را در صدر لیست ویژگی های خود قرار می دهد.
قالیشویی - در شهرک - غرب - قالیشویی - طره

اطلاعات خواندنی و جذاب درباره قالیشویی

 • قالیشویی ها، علاوه بر اهمیت عملی که دارند، دارای تاریخچه و اطلاعات جذابی هستند . در ادامه، چند اطلاعات خواندنی و جذاب درباره قالیشویی را برایتان آورده ایم:
 • تاریخچه قالیشویی: قالیشویی یک فرآیند قدیمی است و تاریخچه‌ای بسیار طولانی دارد. نخستین قالیشویی‌ها در مناطقی مانند ایران، ترکیه و هند شکل گرفته‌اند. در این مناطق، توانستند تکنیک‌های مختلفی را برای شستن و تمیزکردن قالی‌ها و فرش‌ها توسعه دهند.
 • قالیشویی در ایران: ایران یکی از مهم‌ترین کشورها در تولید و تجارت قالی است و قالیشویی نیز یک صنعت پر رونق در این کشور است. شهرهایی مانند تبریز، اصفهان و کاشان شهرهایی معروف برای قالیشویی هستند. در این شهرها، کارگاه‌ها و کارخانه‌های قالیشویی فعالیت می‌کنند و فرش‌ها با روش‌های سنتی و مدرن شسته و تمیز می‌شوند.
 • تکنیک‌های قالیشویی: قالیشویی از روش‌ها و تکنیک‌های مختلفی برای شستن قالی‌ها استفاده می‌کند. در برخی موارد، از شستشو با آب و صابون و روش‌های دستی مانند استفاده از قالی‌شویان و فرش‌شویان استفاده می‌شود. همچنین، روش‌های مکانیکی مدرنی نیز برای قالیشویی به کار می‌رود که شامل استفاده از ماشین‌های خراطهاکن و جت شستشوی قدرتمند است.
 • تأثیر قالیشویی بر طول عمر قالی یکی از جنبه‌های مهم استفاده صحیح از قالی است. با انجام منظم قالیشویی، می‌توانید به طور قابل توجهی عمر قالی را افزایش دهید.
 • در طول زمان، قالی‌ها جذب ذرات مختلفی مانند خاک، گرد و غبار، مو، ذرات معلق در هوا و سایر آلودگی‌ها می‌شوند. این آلودگی‌ها می‌توانند به مرور زمان باعث خراشیدگی الیاف قالی و تشدید فرسایش آن شوند. علاوه بر این، وجود لکه‌ها و آلودگی‌ها می‌تواند زیبایی قالی را کاهش دهد.
 • با انجام قالیشویی دوره‌ای، آلودگی‌ها و لکه‌ها از قالی کاملاً حذف می‌شوند و الیاف آن به طور عمقی تمیز می‌شوند. این عمل باعث افزایش طول عمر قالی می‌شود زیرا از فرسایش زودرس الیاف جلوگیری می‌کند و بازسازی و نجات زیبایی و شکل اصلی قالی را تضمین می‌کند.
 • علاوه بر این، قالیشویی منظم می‌تواند به جلوگیری از رشد قارچ و باکتری‌ها در داخل قالی کمک کند. رطوبت و آلودگی موجود در قالی ممکن است باعث رشد این میکروب‌ها شود که به طور غیرقابل رویت در زیر سطح قالی اتفاق می‌افتد. با قالیشویی دوره‌ای، قالی خشک و تمیز می‌شود و رشد این میکروب‌ها مهار می‌شود.
 • در نتیجه، انجام قالیشویی به طور منظم به شکلی مناسب و حرفه‌ای، نه تنها زیبایی و تمیزی قالی را حفظ می‌کند، بلکه عمر قالی‌ها را هم نیز افزایش می‌دهد. در واقع، مراقبت صحیح و منظم از قالی‌ها از طریق قالیشویی به عنوان یکی از روش‌های اصلی نگهداری و حفظ قالی می‌باشد.

قالیشویی خوب اطراف شهرک غرب

قالیشویی خوب اطراف شهرک غرب

مناطق و محله های مختلف تهران فاصله چندانی از یکدیگر ندارند پس اگر موفق به یافتن بهترین قالیشویی در شهرکِ غرب نشدید نگران نباشید زیرا میتوانید در مناطق دیگر شمال تهران یک قالیشویی خوب و مجهز با امکانات و ویژگی های مطلوب خود بیابید و با خاطری آسوده فرش های خود را برای رفوگری، شستشو و … به آن بسپارید.

یکی از بهترین قالیشویی های اطراف شهرک غرب قالیشویی طرّه است که از جمله ویژگی های این قالیشویی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استفاده از دستگاه های پیشرفته دنیا برای انجام تمام مراحل شستشوی فرش و موکت
 • ارائه خدمات شستشوی فرش، مبل، موکت در محل با استفاده از دستگاه های قدرتمند
 • دارای کادری مجرب و ماهر در زمینه فرش
 • کیفیت و دقت بالای پرسنل برای شستشوی فرش ها
 • سرعت عمل بالا
 • استفاده از بهترین مواد شوینده
 • ارائه تمام خدمات رفوگری، ترمیم و تعمیر قسمت های مختلف فرش و مبل
 • پشتیبانی 24 ساعته
 • امکان ثبت سفارش به صورت آنلاین
 • اهمیت دادن به درخواست های مشتری

و ویژگی های بسیار دیگر که باعث شده است این قالیشویی تبدیل به بهترین قالیشویی از نظر مشتری و اتحادیه قالیشویی تهران شود.

قالیشویی های فعال در شهرک غرب

تعداد قالیشویی های موجود در شهرک غرب نسبتا زیاد است اما برخی از این قالیشویی ها بنا به دلایل مختلفی یا از طرف اتحادیه قالیشویی ممنوع الکار شده اند و یا صاحبان آنها قالیشویی را تعطیل کرده اند، اما با این وجود باز هم تعدادی قالیشویی فعال در شهرک غرب وجود دارند که آماده ارائه خدمات به ساکنین شهرک غرب هستند که برای اطلاع از نام، آدرس و شماره تماس این قالیشویی ها می توانید به سایت اتحادیه قالیشویی تهران مراجعه کنید.

قالیشویی - در شهرک - غرب - قالیشویی - طره

بنر - تماس با ما

برخی از ویژگی های قالیشویی خوب در شهرک غرب

برخی از ویژگی های قالیشویی خوب در شهرک غرب

در عناوین قبلی به بررسی فاکتور های خوب بودن یک قالیشویی، ویژگی های قالیشویی در شهرکِ غرب پرداختیم اما شاید بتوان خدمات قالیشویی را نیز جزو ویژگی های قالیشویی برشمرد به این ترتیب بهترین قالیشویی در شهرکِ غرب یا اطراف شهرک غرب باید تمام خدمات مربوط به فرش، مبل و موکت را ارائه دهد که این خدمات به شرح زیر است:

 • شستشوی انواع فرش و خشکشویی آنها در محل
 • شستشوی انواع مبل در کارخانه و در محل
 • شستشوی انواع موکت و خشکشویی موکت در محل
 • رفوگری انواع فرش
 • دارکشی، ریشه زنی، مرمت، رنگرزی و رنگ برداری فرش های دستباف، نفیس و عتیقه
 • لکه برداری انواع مبل و فرش

و به طور کلی تمام خدمات مربوط به فرش.

برترین قالیشویی محله شهرک غرب از نظر کیفیت شستشو

کیفیت شستشو و رعایت شئونات اسلامی و بهداشت به هنگام شستشوی فرش از مهمترین ویژگی های قالیشویی در شهرکِ غرب بودند و همانطور که گفته شد تمام افراد به هنگام انتخاب یک قالیشویی حتما به این موارد دقت می کنند و زمانیکه قالیشویی از کیفیت بالایی برخوردار باشد به آن نمره عالی می دهند.

شاید بتوان گفت انتخاب برترین و بهترین قالیشویی در شهرکِ غرب به کیفیت عملکرد آن بستگی دارد زیرا این مورد یکی از مواردی است که به وضوح قابل مشاهده است و فرد حتی اگر هیچ تخصصی در زمینه فرش نداشته باشد نیز می تواند متوجه کیفیت عملکرد قالیشویی شود، و مانند سایر ویژگی ها از جمله نوع دستگاه ها، مهارت پرسنل و … نیست که اطلاع از آنها دشوار باشد. از طرفی کیفیت یکی از فاکتورهای اتحادیه قالیشویی برای انتخاب بهترین قالیشویی می باشد یعنی اگر یک قالیشویی تمام ویژگی های مثبت را داشته باشد اما از کیفیت عملکرد مطلوب برخوردار نباشد هرگز اتحادیه قالیشویی آن را به عنوان بهترین قالیشویی در شهرکِ غرب انتخاب نمی کند

قالیشویی - در شهرک - غرب - قالیشویی - طره

برترین قالیشویی از نظر قیمت در شهرک غرب

برترین قالیشویی از نظر قیمت در شهرک غرب

قیمت قالیشویی نیز پس از کیفیت از فاکتورهای مهم انتخاب قالیشویی در شهرکِ غرب می باشد، تعرفه قالیشویی شهرک غرب از طرف اتحادیه قالیشویی تهران اعلام می شود و قالیشویی که بر طبق این تعرفه ها عمل کرده و قیمت نهایی را محاسبه کند تبدیل به برترین قالیشویی در شهرکِ غرب از نظر قیمت می شود.

تعدادی از خدمات قالیشویی نیز تعرفه مشخصی ندارند و قالیشویی مذکور خود می تواند هر قیمتی برای آن در نظر بگیرد البته زمانی که گفته می شود هر قیمتی منظور یک قیمت معقول و منصفانه متناسب با جنس و نوع فرش، میزان خرابی فرش و زمانی که برای تعمیر یا شستشوی آن فرش صرف شده است می باشد.

برای اطلاع از قیمت ها و تعرفه های قالیشویی می توانید ابتدا به سایت اتحادیه قالیشویی مراجعه کنید و در صورتی که تعرفه ای برای درخواست خود نیافتید با قالیشویی مورد نظر تماس بگیرید و قیمت را از کارشناسان ایشان جویا شوید، در حال حاضر برخی از قالیشویی ها به صورت آنلاین نیز قیمت دقیق خدمات را برای شما محاسبه می کنند به این صورت که در وب سایت یا اپلیکیشن مخصوص خود قسمتی را طراحی کرده اند که در این قسمت فیلدهایی وجود دارد و شما باید تمام اطلاعات فرش و همچنین محله و آدرس خود را در آنها وارد کنید تا از هزینه دقیق درخواست خود مطلع شوید.

تعمیر ریشه فرش – عکس ساس فرش – پاک کردن لاک از روی فرش – پاك كردن لاك از روي فرش روشن – قالیشویی – تميز كردن فرش دستباف – قالیشویی خوب در تهران – حشره فرش – قیمت شستن فرش 12 متری -قالیشویی در لواسان – پاك كردن لكه قهوه از روي فرش- بهترین پاک کننده قیر

سوالات متداول قالیشویی در شهرک غرب

مزیت قالیشویی در شهرک غرب تهران چیست؟

شهرک غرب از محله های شمالی شهر تهران است و افراد زیادی در این محله ساکن هستند و همین عامل باعث شده است افراد زیادی به فکر احداث یک قالیشویی در شهرک غرب بیفتند، پس با این حساب تعداد قالیشویی های موجود در شهرک غرب نسبتا زیاد است اما شما باید بدانید که به هنگام انتخاب یک قالیشویی باید به مسائلی دقت کنید تا بتوانید یک قالیشویی خوب و یا حتی بهترین قالیشویی را در این منطقه بیابید.

امکانات قالیشویی در شهرک غرب تهران چیست؟

 • نوع دستگاه های قالیشویی ( تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک )
 • کیفیت دستگاه ها و ماشین آلات
 • تعداد دستگاه های قالیشویی
 • تعداد پرسنل قالیشویی و مهارت آنها
 • وسعت قالیشویی
 • تعداد دفاتر قالیشویی و وجود آنها در مناطق مختلف تهران
 • ساعت کاری قالیشویی
 • پشتیبانی قالیشویی
 • کیفیت و تعداد خدماتی که قالیشویی ارائه می دهد

قالیشویی در شهرک غرب و ویژگی های آن ؟

 1. سرعت عمل بالا؛ از مهمترین ویژگی های یک قالیشویی خوب در هر منطقه یا شهری که باشد سرعت عمل بالای آن است زیرا فرش یکی از وسایل منزل پرکاربرد است به همین دلیل افراد دوست ندارند مدت طولانی بدون فرش سپری کنند پس این ویژگی برای آنها بسیار مهم است که قالیشویی مورد نظر فرش های آنها را در سریعترین زمان پس از ثبت سفارش تحویل بگیرد و به سرعت نیز شستشو داده و تحویل دهد.
 2. بانوان ایرانی همیشه وسواس خاصی روی شستشوی وسایل به خصوص فرش ها داشته اند و همیشه به دنبال یک قالیشویی هستند که مطمئن باشند تمام شئونات اسلامی و بهداشت لازم در آن رعایت می شود، پس یک قالیشویی خوب در شهرک غرب باید به این مسئله دقت داشته باشد.
 3. کیفیت و نحوه شستشو؛ اینکه فرش ها متناسب با جنس و بافتی که دارند شسته شوند و برای شستشوی آنها از مواد شوینده با کیفیت استفاده شود نیز از مهمترین ویژگی های قالیشویی در شهرک غرب می باشد.

نقشه قالیشویی

قالیشویی طره
قالیشویی طره

قالیشویی طره با پشتوانه سه نسل تجربه ،انواع خدمات قالیشویی ، مرمت فرش دستباف ،دارکشی ، لکه بـرداری و ارائه می نماید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *