نزدیکترین قالیشویی

دسته بندی ها
دسته‌ها
نزدیکترین - قالیشویی - قالیشویی - طره

نزدیک بودن قالیشویی به خانه و محل کار یکی از ملاک های مهم برای انتخاب قالیشویی در شهر های بزرگ مانند تهران می باشد. اما نزدیکترین قالیشویی به شما باید قیمت مناسب و کیفیت خوب نیز داشته باشد و تمام خدمات مربوط به فرش را ارائه دهد پس به هنگام انتخاب یک قالیشویی تمام این موارد را مد نظر قرار دهید.

نزدیکترین قالیشویی به محل کار

نزدیکترین قالیشویی به محل کار

هر فردی حداقل یکبار در طول زندگی خود به قالیشویی نیاز پیدا می کند و به جستجوی نزدیکترین قالیشویی به خود می پردازد تا به دلیل نزدیک بودن قالیشویی تمام سفارش هایش با سرعت بیشتری انجام شوند.

بسیاری از افراد در دفتر و محل کار خود نیز نیاز به قالیشویی پیدا می کنند، یا برای شستشوی مبل های محل کار یا در صورت استفاده از موکت و فرش برای شستشوی آنها، به همین دلیل به دنبال نزدیکترین قالیشویی به محل کار خود می گردند تا پس از ثبت سفارش پرسنل قیمت قالیشویی در مدت کوتاهی به محل کار ایشان برای انجام سفارش های ثبت شده ارسال شوند. علاوه بر سرعت عمل، نزدیکترین قالیشویی به محل کار باید یک قالیشویی 24 ساعته باشد تا در روزها یا ساعات تعطیلی دفتر کار  برای شستشوی مبل ها یا فرش پرسنل خود را به محل کار شما ارسال کند.

پس زمانی که در محل کار خود نیاز به قالیشویی پیدا می کنید باید به دنبال یک قالیشویی با ویژگی های زیر باشید:

 • نزدیکترین قالیشویی به محل کار شما باشد
 • شستشو مبل و فرش در محل جزو خدمات ایشان باشد
 • یک قالیشویی 24 ساعته باشد
 • دارای پرسنل سریع و ماهر باشد تا به سرعت درخواست های شما را انجام دهند
نزدیکترین - قالیشویی - قالیشویی - طره

نزدیکترین قالیشویی به خانه

نزدیکترین قالیشویی به خانه

در شهرهای بزرگ و صنعتی مانند تهران مسافت میان قالیشویی آنلاین تا آدرس فردی که ثبت سفارش کرده است در محاسبه هزینه شستشوی فرش دخیل است، یعنی اگر فاصله شما تا دفتر قالیشویی مورد نظرتان طولانی باشد هزینه حمل و نقل بیشتری از شما دریافت می شود. علاوه بر این زمان زیادی نیز صرف حمل و نقل فرش های شما به کارخانه قالیشویی می شود و همین عامل سبب می شود فرش شما مدت طولانی تری در قالیشویی بماند.

پس زمانی که به قالیشویی نیاز پیدا میکنید بهترین کار یافتن نزدیکترین قالیشویی به خانه تان است تا هم هزینه حمل و نقل فرش های شما کمتر شود و هم در سریعترین زمان فرش شما شسته و تحویل گردد، و هر دو این موارد به نفع شما خواهد بود.

قالیشویی طرّه یکی از قالیشویی های پایتخت است که در بیشتر مناطق تهران دارای دفتر می باشد یعنی شما در هر منطقه تهران که سکونت داشته باشید و با یکی از شماره دفتر های قالیشویی طرّه تماس بگیرید ایشان پیک انتقال فرش یا پرسنل خدمات در محل خود را که در نزدیکترین قالیشویی به شما فعالیت می کنند را به منزل شما میفرستند.

نزدیکترین - قالیشویی - قالیشویی - طره

بنر - تماس با ما

نزدیکترین قالیشویی خوب به خانه

نزدیکترین قالیشویی خوب به خانه

در عنوان قبلی دلایل انتخاب نزدیکترین قالیشویی به خانه و محل کار را بررسی کردیم اما باید گفت فقط نزدیک بودن نباید ملاک شما برای انتخاب یک قالیشویی باشد بلکه کیفیت کار، برخورد پرسنل، استفاده از دستگاه های مجهز و به روز، داشتن مهارت کافی در این زمینه و بسیاری موارد دیگر را نیز باید مد نظر قرار دهید.

پس به هنگام جستجوی یک قالیشویی باید علاوه بر نزدیکی تمام موارد ذکر شده را مد نظر قرار دهید، اما شاید برای بسیاری از افراد این سوال پیش آید که ما فقط می توانیم نزدیکی قالیشویی به خانه مان را از روی آدرس قالیشویی بیابیم، از سایر موارد چگونه باید مطلع شویم؟ پاسخ این سوال بسیار واضح است و فقط کافیست به سایت نزدیکترین قالیشویی به خانه خودتان مراجعه کنید تا از تمام خدمات، هزینه خدمات، نوع دستگاه های قالیشویی و … مطلع شوید.

نزدیکترین قالیشویی قیمت مناسب

تا اینجا تعدادی از موارد و ویژگی های  قالیشویی های شهرهای بزرگ را بررسی کردیم اما درباره قیمت و هزینه خدمات قالیشویی صحبتی نشد که اکنون قصد داریم به بررسی این مورد نیز بپردازیم؛ بیشتر قالیشویی های شمال تهران به این دلیل که در منطقه ای مرفه نشین واقع شده اند قیمت های بسیار بالایی را برای خدمات خود در نظر می گیرند و این قیمت ها زمانی بیشتر هم می شود که سرعت عمل قالیشویی مذکور بالا باشد. در صورتی که لیست قیمت ها توسط اتحادیه قالیشویان اعلام می شود و فرقی ندارد قالیشویی در جنوب تهران باشد یا شمال، نزدیک شما باشد یا دور باید بر طبق همان قیمت شست و شوی فرش ها هزینه نهایی را محاسبه کند، انجام سریع امور هم که یکی از وظایف یک قالیشویی خوب و مجهز است و نباید در قبال آن هزینه ای دریافت کند.

پس به هنگام جستجوی یک قالیشویی خوب باید قیمت و هزینه ای که قالیشویی مذکور برای خدمات خود در نظر گرفته است را نیز مد نظر قرار دهید، بیشتر قالیشویی ها لیست خدمات و هزینه آنها را در سایت خود قرار داده اند و یا می توانید این هزینه ها را از خودشان جویا شوید.

قالیشویی آنلاین بهتر است یا سنتی ؟

همانطور که اشاره کردیم، قالیشویی آنلاین و سنتی از نظر نوع خدمات‌دهی با هم تفاوتی ندارند؛ تنها تفاوت این دو، در نحوه ثبت سفارش است. در قالیشویی سنتی افراد ناگزیر به یافتن نزدیکترین قالیشویی هستند و نمی‌توانند از مناطق دورتر درخواست خدمات داشته باشند. در صورتی که در قالیشویی آنلاین این محدودیت وجود ندارد و افراد می‌توانند بدون توجه به نزدیکترین قالیشویی، اقدام به ثبت درخواست خود نمایند. اصولا افرادی که از نظر زمانی محدود هستند و وقت کافی برای جستجو و یافتن نزدیکترین قالیشویی ندارند، بهتر است به سراغ قالیشویی‌های آنلاین بروند. از این گذشته همانطور که گفتیم در قالیشویی‌های آنلاین از روش‌های بروزی برای شستن قالی و فرش و امور دیگر استفاده خواهد شد. استفاده از دستگاه‌های به روز سبب بالا رفتن کیفیت شستشو و آسیب نرسیدن به لکه فرش خواهد شد. بنابراین افراد می‌توانند با خیال آسوده لکه بری فرش و قالی‌های خود را تحویل قالیشویی آنلاین دهند و نگرانی از بابت آسیب‌دیدگی آنها نداشته باشند.

نزدیکترین - قالیشویی - قالیشویی - طره

نزدیکترین قالیشویی با خدمات خوب

نزدیکترین قالیشویی با کیفیت

با کیفیت بودن دستگاه های قالیشویی در کیفیت نهایی کار تاثیر خواهند داشت و موجب می شوند فرش ها، موکت ها، مبل ها و … علاوه بر شستشوی تمیز و اصولی هیچ آسیبی نبینند. پس یک قالیشویی با کیفیت قالیشویی است که از تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته و به روز استفاده کند و همه پرسنل آن از مهارت و علم کافی در زمینه شستشوی فرش ها بهره مند باشند.

قالیشویی طرّه نه تنها نزدیکترین قالیشویی به محل کار و خانه شما می باشد بلکه از به روز ترین و مجهزترین دستگاه های مخصوص قالیشویی استفاده می کند تا فرش های شما بدون کوچکترین آسیبی، در سریعترین زمان شسته و خشک شوند و تحویل داده شوند.( برای مطالعه بیشتر درباره تعرفه شست و شوی فرش)

نزدیکترین قالیشویی با خدمات خوب

یک قالیشویی خوب قالیشویی است که تمام موارد زیر را دارا باشد:

 1. نزدیکترین قالیشویی به محل کار و خانه
 2. تمام خدمات اعم از شستشوی فرش، مبل شویی و … را در سریعترین زمان انجام دهد
 3. از دستگاه های به روز و پیشرفته دنیا برای شستشوی فرش ها، موکت ها، مبل ها و … استفاده کند
 4. پرسنل قالیشویی برخورد مناسب، مهارت و علم کافی در زمینه شستشوی انواع فرش داشته باشند
 5. قیمت خدمات ایشان بر طبق قیمت اعلام شده از طرف اتحادیه قالیشویان محاسبه شود
 6. علاوه بر شستشوی فرش و مبل و … خدمات رفو فرش و مبل، ریشه گیری فرش، لکه برداری فرش و مبل و به طور کلی تمام خدمات مربوط به فرش و مبل را ارائه دهد
 7. یک قالیشویی 24 ساعته باشد

 

قالیشویی – تميز كردن فرش دستباف – قیمت شستن فرش 9 متری – حشره فرش – بهترین پاک کننده قیر – پاك كردن لكه قهوه از روي فرش – قالیشویی در لواسان – قیمت شستن فرش 12 متری – رفع کجی فرش – ریشه زنی فرش دستباف – قالیشویی در دولت

سوالات متداول نزدیکترین قالیشویی

چرا باید نزدیکترین قالیشویی به محل کار را انتخاب کرد ؟

هر فردی حداقل یکبار در طول زندگی خود به قالیشویی نیاز پیدا می کند و به جستجوی نزدیکترین قالیشویی به خود می پردازد تا به دلیل نزدیک بودن قالیشویی تمام سفارش هایش با سرعت بیشتری انجام شوند.

بسیاری از افراد در دفتر و محل کار خود نیز نیاز به قالیشویی پیدا می کنند، یا برای شستشوی مبل های محل کار یا در صورت استفاده از موکت و فرش برای شستشوی آنها، به همین دلیل به دنبال نزدیکترین قالیشویی به محل کار خود می گردند تا پس از ثبت سفارش پرسنل قالیشویی در مدت کوتاهی به محل کار ایشان برای انجام سفارش های ثبت شده ارسال شوند. علاوه بر سرعت عمل، نزدیکترین قالیشویی به محل کار باید یک قالیشویی 24 ساعته باشد تا در روزها یا ساعات تعطیلی دفتر کار  برای شستشوی مبل ها یا فرش پرسنل خود را به محل کار شما ارسال کند.

انتخاب قالیشویی نزدیک به خانه درست است ؟

در شهرهای بزرگ و صنعتی مانند تهران مسافت میان قالیشویی تا آدرس فردی که ثبت سفارش کرده است در محاسبه هزینه شستشوی فرش دخیل است، یعنی اگر فاصله شما تا دفتر قالیشویی مورد نظرتان طولانی باشد هزینه حمل و نقل بیشتری از شما دریافت می شود. علاوه بر این زمان زیادی نیز صرف حمل و نقل فرش های شما به کارخانه قالیشویی می شود و همین عامل سبب می شود فرش شما مدت طولانی تری در قالیشویی بماند.

در شهرهای بزرگ و صنعتی مانند تهران مسافت میان قالیشویی تا آدرس فردی که ثبت سفارش کرده است در محاسبه هزینه شستشوی فرش دخیل است، یعنی اگر فاصله شما تا دفتر قالیشویی مورد نظرتان طولانی باشد هزینه حمل و نقل بیشتری از شما دریافت می شود. علاوه بر این زمان زیادی نیز صرف حمل و نقل فرش های شما به کارخانه قالیشویی می شود و همین عامل سبب می شود فرش شما مدت طولانی تری در قالیشویی بماند.

قالیشویی آنلاین بهتر است یا سنتی ؟

همانطور که اشاره کردیم، قالیشویی آنلاین و سنتی از نظر نوع خدمات‌دهی با هم تفاوتی ندارند؛ تنها تفاوت این دو، در نحوه ثبت سفارش است. در قالیشویی سنتی افراد ناگزیر به یافتن نزدیکترین قالیشویی هستند و نمی‌توانند از مناطق دورتر درخواست خدمات داشته باشند. در صورتی که در قالیشویی آنلاین این محدودیت وجود ندارد و افراد می‌توانند بدون توجه به نزدیکترین قالیشویی، اقدام به ثبت درخواست خود نمایند.

قالیشویی طره
قالیشویی طره

قالیشویی طره با پشتوانه سه نسل تجربه ،انواع خدمات قالیشویی ، مرمت فرش دستباف ،دارکشی ، لکه بـرداری و ارائه می نماید .

یک پاسخ
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *