قالیشویی

دسته بندی ها
دسته‌ها
قالیشویی - قالیشویی طره

آنچه در این مقاله می خوانیم :

خدمات قالیشویی

قیمت قالیشویی

قالیشویی آنلاین

در شهر تهران کارخانه های زیادی برای شستشوی فرش وجود دارند که نمی توان به همه آنها اعتماد کرد زیرا ممکن است تخصص کافی در زمینه فرش نداشته باشند و به فرش آسیب بزنند. اما اگر به دنبال یک قالیشویی خوب هستید باید درباره خدمات ایشان و دستگاه هایی که توسط ایشان مورد استفاده قرار می گیرند تحقیق کنید و سپس فرش های خود را به آنها بسپارید.

بهترین قالیشویی در تهران

بهترین قالیشویی در تهران

در چند سال اخیر با توجه به تغییر های ایجاد شده در سبک زندگی و ماشینی شدن اکثر زندگی ها، تقاضای استفاده از خدمات تمیزکاری منزل از گروه هایی که تجربه و تخصص این کار را دارند، همچنین از ماشین آلات و دستگاه های مختلف برای انجام کارهای نظافتی استفاده می کنند بیشتر شده است. یکی از این امور نظافتی نیز مربوط به شستشوی انواع فرش ها توسط قالیشویی آنلاین می باشد که بیشتر مردم ترجیح میدهند فرش های خود را برای شستشو به این کارخانه ها و کارگاه ها بسپارند تا به راحتی و در مدت زمانی کوتاه به وسیله دستگاه های مخصوص فرش های آنها شسته شود.

به همین دلیل افراد زیادی اقدام به راه اندازی کارگاهی برای شستشوی فرش ها کردند و همین امر موجب شد تعداد قالیشویی های شهرهای بزرگ مانند شهر تهران بسیار بیشتر از حد معمول شود و بسیاری از کارگاه های غیر مجاز که نه تخصص کافی و نه دستگاه های مخصوص شستشوی فرش دارند شروع به فعالیت کنند و گاهی به فرش ها نیز آسیب بزنند.

پس افراد زمانی که می خواهند فرش های خود را برای شستشو به قالیشویان بسپارند باید دقت داشته باشند که به هر جایی نمی توان اطمینان کرد و اگر می خواهند فرش شان بدون آسیب و در کمترین زمان شسته شود باید آن را به یک قالیشویی معتبر و مجهز که در انجام کار خوب شناخته شده است بسپارند.

قالیشویی - قالیشویی طره

بنر - تماس با ما

خدمات قالیشویی در تهران

خدمات قالیشویی در تهران

قالیشویی در تهران جایی است که علاوه بر شستشوی فرش خدمات دیگری نیز ارائه دهد که این خدمات عبارتند از:

شستشوی انواع فرش های ماشینی، دستباف و فرش های نفیس

شستشوی انواع موکت

تعمیر ریشه و ریشه زنی انواع فرش ها

رفو و دارکشی انواع فرش ها حتی فرش های عتیقه و قیمتی

لکه گیری و لکه بری فرش

رنگ برداری و رنگرزی انواع فرش

چرم دوزی دور فرش جهت جلوگیری از سر خوردن فرش

شیرازه پیچی فرش

پرداخت فرش (هم سطح سازی فرش)

شستشوی انواع مبل در محل

ارائه تمام خدمات شستشوی فرش، رفو و ریشه زنی فرش، لکه گیری فرش و … در محل

که البته تمام خدمات ذکر شده باید حتما توسط افراد متخصص و کارشناس انجام شود و این فرد متخصص جزو پرسنل ثابت مجموعه باشد زیرا در صورتی که فرد تخصص لازم نداشته باشد ممکن است باعث وارد شدن آسیب بیشتر به فرش شما شود و اگر از کارکنان مجموعه نباشد ( گاهی اتفاق می افتد که یک نزدیکترین قالیشویی این خدمات را در لیست خدمات خود مینویسد اما پس از تحویل گرفتن فرش هایی که نیاز به انجام کارهای مختلف مانند رفو یا تعمیر ریشه دارند، آنها را به افرادی که خارج از مجموعه و به صورت آزادانه فعالیت می کنند میدهد تا موارد ذکر شده را انجام دهند) با توجه به اینکه هیچ تعهدی در قبال شخص خاصی مانند صاحب فرش ندارد ممکن است هر بلایی سر فرش شما بیاورد پس دقت داشته باشید زمانی که قصد دارید فرش خود را برای انجام کار های متخصصانه به قالیشویان بسپارید حتما موارد گفته شده را از ایشان جویا شوید و در کل سعی کنید فرش های خود را چه برای شستشو چه برای خدمات دیگر به مجموعه های دارای مجوز رسمی از طرف اتحادیه قالیشویان بسپارید.

قالیشویی طره در مناطق شهرک غرب، اقدسیه، تجریش، سعادت آباد، شمال تهران ،لواسان ، تهران ، نیاوران ، دولت ، لواسانات ، آماده خدمت رسانی می باشد.

قالیشویی 24 ساعته

قالیشویی 24 ساعته مجموعه ای است که در طی 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمت و سرویس دهی به مشتریان می باشد تا شما عزیزان در هر ساعتی از شبانه روز به این مجموعه برای انجام امور مختلف مانند شستشوی فرش و موکت، رفو فرش یا لکه گیری فرش و … نیاز پیدا کردید بتوانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست سرویس کنید تا گروه تخصصی در کمترین زمان ممکن به محل ارسال شوند و مشکل پیش آمده برای فرش شما را حل کنند.

همچنین یک قالیشویی 24 ساعته دارای پرسنل دو یا سه شیفته می باشد که تمام شبانه روز را مشغول شستشو و خشک کردن فرش های شما می باشند و این یعنی در سریعترین زمان فرش شما تمیز و سالم تحویل شما خواهد گردید.

در شهرهایی مانند تهران برخی از قالیشویی های بزرگ ارائه خدمات و سرویس دهی و پشتیبانی امور را به صورت 24 ساعته، انجام می دهند تا همشهریان عزیز در صورت بروز هرگونه مشکل یا سوالی بتوانند با کارشناسان در ارتباط باشند و مشکلشان در سریعترین زمان ممکن برطرف شود.

قالیشویی - قالیشویی طره

راه های ارتباطی قالیشویی های 24 ساعته از طریق ارتباط مجازی یا تلفنی می باشد یعنی شما با هر روشی که راحت باشید میتوانید با ایشان در ارتباط باشید. یکی از این مجموعه های 24 ساعته مرتبط با فرش قالیشویی طره می باشد که در تمام ساعات شبانه روز و در تمام روزهای هفته آماده ارائه خدمت به همشهریان عزیز تهرانی است، که می توانید از طریق سایت، پیام دادن و یا تماس تلفنی با کارشناسان پشتیبانی این مجموعه در ارتباط باشید.

قیمت قالیشویی

قیمت قالیشویی در تهران

هر کدام از خدمات قالیشویی در تهران قیمت مشخصی دارند که با توجه به عوامل مختلفی محاسبه می شوند مثلا رفو و تعمیر هر نوع فرش یک قیمت مشخص دارد که با توجه به میزان خرابی فرش محاسبه می شود، و یا انجام خدمات در محل قیمت متفاوتی با انجام خدمات در کارگاه دارند و … .

برای برخی از خدمات از طرف اتحادیه قالیشویان در تهران تعرفه مشخصی اعلام می شود و تمام مجموعه های مرتبط موظفند بر طبق تعرفه اعلام شده هزینه خدمات را محاسبه کنند اما برای برخی از خدمات هم هیچ تعرفه ای وجود ندارد مانند رفو و تعمیر ریشه فرش که کارشناسان مجموعه می توانند نرخ و قیمت آن را محاسبه کنند.

برخی از مراکز قیمت شست شوی فرش وجود دارند که هزینه ای بسیار بیشتر از قیمت مشخص و اعلام شده از طرف اتحادیه، از مشتری دریافت می کنند که چنین مراکزی قطعا مورد تایید اتحادیه قالیشویان نیستند و اگر سایت اتحادیه قالیشویان را بررسی کنید نام این مراکز و کارگاه ها را در لیست غیرمجازها مشاهده خواهید کرد.

 

قالیشویی قیمت مناسب

همانطور که گفته شد تمام تعرفه های مربوط به شستشوی فرش از طرف اتحادیه قالیشویان اعلام می شود و اگر شما یک قالیشویی قیمت مناسب را مشاهده کردید که کمتر از این قیمت خدمات ارائه می دهد ابتدا درباره کارگاه و دستگاه های ایشان تحقیق کنید که برای تحقیق در این زمینه روش های مختلفی وجود دارد مثلا در حال حاضر بیشتر کارخانه ها و کارگاه های شستشوی فرش یک سایت برای دسترسی آسان مشتری ها راه اندازی کرده اند پس شما می توانید با مراجعه به سایت ایشان از خدمات و دستگاه های کارخانه مذکور مطلع شوید تا بتوانید با اطمینان خاطر فرش های خود را به ایشان بسپارید، و حتی در صورت نداشتن سایت هم می توانید به سایت اتحادیه قالیشویان شهر خود مراجعه کنید و از این طریق تحقیق کنید.

البته برخی از قالیشویان هستند که قیمت مناسبی دارند و در قبال استفاده از دستگاه های مجهز هزینه گزافی از مشتری دریافت نمی کنند و همان قیمت پایه اعلام شده توسط اتحادیه قالیشویان را دریافت می کنند مانند قالیشویی طرّه که در کنار استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک و پیشرفته دنیا، قیمت مناسبی هم دارد.

پس بهتر است ابتدا سایت اتحادیه قالیشویان را بررسی کنید و از قیمت قالیشویی ها و مجاز و غیر مجاز بودن قالیشویی مورد نظر مطلع شوید و سپس فرش های خود را برای شستشو به آنها بدهید تا مشکلی برای فرش شما پیش نیاید.

بهترین قالیشویی چه ویژگی دارند؟

در یک قالیشویی خوب از روش‌های متفاوتی برای شستن فرش دستباف و ماشینی استفاده می‌شود. دلیل آن هم این است که به دلیل الیاف خاص فرش دستباف، امکان پس دادن رنگ در آن وجود دارد. در قالیشویی باید از پاک کننده‌های مناسبی جهت رفع آلودگی فرش استفاده شود تا فرش دچار مشکل و آسیب نشود. یک قالیشویی خوب و منتخب باید نسبت به زمان تحویل فرش تعهد داشته و فرش را در زمان مقرر، سالم به دست مشتری برساند.

چرا قالیشویی طره ؟

قالیشویی طره یکی از قالیشویی‌های معتبر واقع در تهران بوده که سالهاست در زمینه انواع خدمات قالیشویی و مرمت فرش مشغول به فعالیت است. در این قالیشویی اموری همچون شست و شوی فرش دستباف و ماشینی به همراه رفوگری، دارکشی، لکه برداری و… توسط تیم مجرب انجام می‌شود. تمام امور ذکر شده در این مجموعه با کیفیت بالایی انجام شده و در کوتاهترین زمان ممکن به مشتریان عزیز تحویل داده می‌شود.

آسان ترین راه برای یافتن بهترین قالیشویی

 

برای پیدا کردن بهترین قالیشویی باید در ابتدا به قدمت و سابقه کار آن توجه داشته باشید. بدیهی است قالیشویی‌هایی که سالهاست در این زمینه مشغول به فعالیت هستند، به دلیل رضایت مشتریان دوام و پایداری خود را حفظ کرده‌اند. علاوه بر این، قالیشویی باید نسبت به تعهدات خود به مشتریان پایبند بوده و در زمان مقرر فرش‌ها را تحویل مشتریان دهد. در کنار این عوامل باید به هزینه دریافتی قالیشویی و نوع خدمات آنها نیز دقت کرده تا بتوان بهترین قالیشویی را در منطقه خود پیدا کرد.

قالیشویی - قالیشویی طره

بنر - تماس با ما

تعرفه قالیشویی

تعرفه قالیشویی

همانطور که گفته برخی از خدمات قالیشویی ها تعرفه مشخصی دارند که از طرف اتحادیه قالیشویان اعلام می شود و تمام کارخانه های مجاز بر طبق همان تعرفه اعلام شده عمل می کنند. این تعرفه ها فقط درباره خدماتی هستند که توسط تمام قالیشویی ها انجام می شوند مانند تعرفه شستشوی فرش ماشینی یا دستباف و … اما درباره خدماتی که فقط توسط کارگاه ها و کارخانه های مجهز انجام میشوند اتحادیه تعرفه خاصی مشخص نکرده و محاسبه هزینه های مربوط به این نوع خدمات را بر عهده خود کارخانه یا کارگاه گذاشته است.

تعرفه شستشوی فرش ها در شهرهای مختلف متفاوت می باشد ما در اینجا تعرفه شستشوی فرش و موکت و سایر خدمات مربوط به فرش را در شهر تهران بررسی می کنیم:

نوع سرویس قیمت پایه سقف قیمت
شستشوی فرش ماشینی 11500               _
شستشوی فرش دستباف 15000               _
اعلاء شویی فرش ماشینی 16000               _
اعلاء شویی فرش دستباف 25000 33500
خشکشویی فرش ماشینی در محل 16000               _
خشکشویی فرش دستباف در محل 22000              _
شستشوی فرش ابریشمی 60000              _
شستشوی موکت 7000                   _
خشکشویی موکت کمتر از 50 متر در محل 40000                   _
خشکشویی موکت بیشتر از 50 متر در محل 8000                  _
خشکشویی موکت پله هر عدد 20000                 _
اعلاء شویی موکت  توافقی                 _
خشکشویی چمن مصنوعی زیر 50 متر 8000                 _
خشکشویی تاتامی زیر 50 متر هر عدد 6000                _
خشکشویی مبل در محل  توافقی                 _
رفو و تعمیر انواع فرش  توافقی                 _
تعمیر ریشه فرش  توافقی                 _
لکه گیری فرش   توافقی                 _
رنگ برداری فرش دستباف   توافقی                  _
دارکشی فرش های دستباف معمولی 14000                  _
دارکشی فرش های دستباف اعلاء 20000                 _
دارکشی فرش های ابریشم توافقی                 _
پرداخت فرش های دستباف معمولی 5000                 _
پرداخت فرش های دستباف اعلاء 7000                 _
هزینه حمل و نقل   25000 با توجه به ترافیک منطقه

 

  • هزینه ها به تومان هستند
  • جدول مربوطه تعرفه های اعلام شده اتحادیه در سال 1400 هستند
  • مواردی که در جدول ذکر نشده اند نیز جزو موارد توافقی می باشند
  • قیمت های ذکر شده بر اساس یک متر مربع است

عوامل مختلفی در تغییر این قیمت ها دخیل هستند به همین دلیل برای بیشتر خدمات سقف قیمت ذکر نشده است زیرا با توجه به قیمت پایه و عملیات انجام گرفته بر روی فرش قیمت نهایی محاسبه می شود

قالیشویی های خوب در تهران

قالیشویی های خوب در تهران

شهر تهران بیشترین کارخانه ها و کارگاه های قالیشویی را دارد که در میان این کارخانه ها و کارگاه ها می توان قالیشویان خوب را نیز یافت که تمام خدمات مربوط به فرش را ارائه می دهند و قیمت مناسبی نیز دارند.

یک قالیشویی خوب باید تمام خدمات زیر را درباره فرش انجام دهد البته توسط افراد متخصص هر رشته؛

 فرش توسط پرسنل ایشان از درب منزل شما تحویل گرفته و به کارخانه برده شود

 در اولین مرحله ورود به کارخانه عملیات خاک گیری فرش شما توسط دستگاه های خاک گیر اتوماتیک انجام شود

 سپس اگر فرش شما نیاز به لکه بری یا رنگ گیری داشته باشد عملیات مربوط به آن بر روی فرش انجام شود

 در مرحله بعدی اگر فرش شما نیاز به رفو، تعمیر ریشه و ریشه گیری، پرداخت و … داشته باشد این عملیات نیز بر روی فرش انجام شود

در این مرحله تمام ایرادهای فرش برطرف شده است و نوبت به شستشوی فرش میرسد که باید توسط دستگاه های تمام اتوماتیک شسته شود تا کوچکترین آسیبی به آن نرسد

 پس از شستشو، فرش توسط دستگاه های مربوط به خشک کردن فرش خشک می شود

 و در آخرین مرحله از مواد طبیعی برای براق کردن سطح فرش استفاده می شود

 پس از انجام تمام مراحل بالا فرش توسط پرسنل قالیشویی درب منزل تحویل شما گردد

پس اگر قالیشویانی را یافتید که تمام این مراحل را انجام می دهند بدانید آنها جزو قالیشویی خوب در تهران و یا هر شهر دیگری هستند.

بنر - تماس با ما

قالیشویی آنلاین

قالیشویی آنلاین

همانطور که در بالا گفته شد امروزه بیشتر قالیشویان یک سایت برای خود طراحی کرده اند تا مشتریان بتوانند با مراجعه به سایت علاوه بر مشاهده رزومه و اطلاع از تعرفه قیمت ها، بتوانند به صورت آنلاین ثبت سرویس کنند. ثبت سرویس قالیشویی آنلاین به این صورت است که شما به سایت قالیشویی مورد نظر مراجعه می کنید و بر روی قسمت ثبت سرویس یا سفارش آنلاین کلیک می کنید، سپس یک فرم اطلاعات برای شما نمایش داده می شود که باید تمام فیلد های آن را پر کنید و بر روی گزینه ثبت سفارش ( یا گزینه ای با این مضمون) کلیک کنید تا هزینه شستشوی فرش یا هر خدمت و سرویسی که درخواست کرده اید را مشاهده کنید، و همچنین کارشناس مربوط به سرویس درخواستی شما در سریعترین زمان با شما تماس بگیرد و هماهنگی های لازم انجام شود.

در برخی سایت ها هم فقط یک فیلد ثبت شماره تماس وجود دارد که شما باید شماره تماس خود را در آن وارد کنید تا پس از ثبت، پشتیبان قالیشویی با شما تماس بگیرد و سوال های مربوطه را از شما بپرسد و در نهایت هماهنگی های لازم را انجام دهد.

همانطور که مشاهده کردید پیشرفت تکنولوژی به راحت شدن زندگی آدمی کمک شایانی کرده است و حتی می توان از طریق اینترنت و با زدن چند دکمه درخواست شستشوی فرش را ثبت کرد!

پاك كردن لاك از روي فرش با تینر – پاك كردن لكه شير از روی فرش – پاك كردن لكه قدیمی قهوه از روي فرش – پاک کردن قیر از روی فرش – ترمیم ریشه فرش در منزل- پاك كردن لكه قدیمی از روي فرش – پاك كردن لاك از روي فرش

سوالات متداول قالیشویی

قالیشویی آنلاین به چه صورت است ؟

همانطور که در بالا گفته شد امروزه بیشتر قالیشویان یک سایت برای خود طراحی کرده اند تا مشتریان بتوانند با مراجعه به سایت علاوه بر مشاهده رزومه و اطلاع از تعرفه قیمت ها، بتوانند به صورت آنلاین ثبت سرویس کنند

خدمات قالیشویی ها به چه صورت است ؟

قالی- شویی-قالیشویی-طره

آنچه در این مقاله می خوانیم :

خدمات قالیشویی

قیمت قالیشویی

قالیشویی آنلاین

در شهر تهران کارخانه های زیادی برای شستشوی فرش وجود دارند که نمی توان به همه آنها اعتماد کرد زیرا ممکن است تخصص کافی در زمینه فرش نداشته باشند و به فرش آسیب بزنند. اما اگر به دنبال یک قالیشویی خوب هستید باید درباره خدمات ایشان و دستگاه هایی که توسط ایشان مورد استفاده قرار می گیرند تحقیق کنید و سپس فرش های خود را به آنها بسپارید.

بهترین قالیشوییِ تهران

بهترین قالیشوییِ تهران

در چند سال اخیر با توجه به تغییر های ایجاد شده در سبک زندگی و ماشینی شدن اکثر زندگی ها، تقاضای استفاده از خدمات تمیزکاری منزل از گروه هایی که تجربه و تخصص این کار را دارند، همچنین از ماشین آلات و دستگاه های مختلف برای انجام کارهای نظافتی استفاده می کنند بیشتر شده است. یکی از این امور نظافتی نیز مربوط به شستشوی انواع فرش ها توسط قالیشویی می باشد که بیشتر مردم ترجیح میدهند فرش های خود را برای شستشو به این کارخانه ها و کارگاه ها بسپارند تا به راحتی و در مدت زمانی کوتاه به وسیله دستگاه های مخصوص فرش های آنها شسته شود.

به همین دلیل افراد زیادی اقدام به راه اندازی کارگاهی برای شستشوی فرش ها کردند و همین امر موجب شد تعداد قالیشویی های شهرهای بزرگ مانند شهر تهران بسیار بیشتر از حد معمول شود و بسیاری از کارگاه های غیر مجاز که نه تخصص کافی و نه دستگاه های مخصوص شستشوی فرش دارند شروع به فعالیت کنند و گاهی به فرش ها نیز آسیب بزنند.

پس افراد زمانی که می خواهند فرش های خود را برای شستشو به قالیشویان بسپارند باید دقت داشته باشند که به هر جایی نمی توان اطمینان کرد و اگر می خواهند فرش شان بدون آسیب و در کمترین زمان شسته شود باید آن را به یک قالیشویی معتبر و مجهز که در انجام کار خوب شناخته شده است بسپارند.

قالی- شویی-قالیشویی-طره

بنر - تماس با ما

خدمات قالیشویی

خدمات قالیشویی

یک قالیشویی خوب جایی است که علاوه بر شستشوی فرش خدمات دیگری نیز ارائه دهد که این خدمات عبارتند از:

شستشوی انواع فرش های ماشینی، دستباف و فرش های نفیس

شستشوی انواع موکت

تعمیر ریشه و ریشه زنی انواع فرش ها

رفو و دارکشی انواع فرش ها حتی فرش های عتیقه و قیمتی

لکه گیری و لکه بری فرش

رنگ برداری و رنگرزی انواع فرش

چرم دوزی دور فرش جهت جلوگیری از سر خوردن فرش

شیرازه پیچی فرش

بهترین قالیشویی چه ویژگی دارند؟

در یک قالیشویی خوب از روش‌های متفاوتی برای شستن فرش دستباف و ماشینی استفاده می‌شود. دلیل آن هم این است که به دلیل الیاف خاص فرش دستباف، امکان پس دادن رنگ در آن وجود دارد. در قالیشویی باید از پاک کننده‌های مناسبی جهت رفع آلودگی فرش استفاده شود تا فرش دچار مشکل و آسیب نشود. یک قالیشویی خوب و منتخب باید نسبت به زمان تحویل فرش تعهد داشته و فرش را در زمان مقرر، سالم به دست مشتری برساند.

قالیشویی طره
قالیشویی طره

قالیشویی طره با پشتوانه سه نسل تجربه ،انواع خدمات قالیشویی ، مرمت فرش دستباف ،دارکشی ، لکه بـرداری و ارائه می نماید .

یک پاسخ
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *