قالیشویی آنلاین

دسته بندی ها
دسته‌ها
قالیشویی - آنلاین - قالیشویی - طره

قالیشویی آنلاین نیز یک قالیشویی است مانند سایر قالیشویی ها که دارا دستگاه های مختلف، پرسنل، کارخانه و … می باشد. کیفیت کار و قیمت آن نیز مانند سایر قالیشویی ها می باشد و تنها تفاوتی که با سایر قالیشویی ها دارد امکان ثبت سفارش آنلاین در این قالیشویی است.

انواع قالیشویی آنلاین کدامند

انواع قالیشویی آنلاین کدامند

برای بررسی انواع قالیشوییِ آنلاین بهتر است ابتدا منظور از چیستی قالیشوییِ آنلاین را بررسی کنیم، منظور از این نوع قالیشویی ها قالیشویی هایی هستند که به صورت آنلاین هم فعالیت دارند یعنی از تکنولوژی برای معرفی خود و همچنین برای ثبت سفارش استفاده کرده اند تا مشتری ها نیز راحت تر بتوانند مراحل تحقیق راجع به قالیشویی تا ثبت سفارش در قالیشویی را طی کنند.

پس به این ترتیب آنلاین بودن یک قالیشویی ارتباطی به نوع قالیشویی ندارد یعنی فرقی نمی کند که قالیشویی یک قالیشوییِ آنلاین باشد یا غیر آنلاین در هر دو صورت قالیشویی به انواع زیر تقسیم می شود:

 1. قالیشویی تمام اتوماتیک و پیشرفته که از دستگاه های تمام اتوماتیک و پیشرفته استفاده می کند
 2. قالیشویی نیمه اتوماتیک که از دستگاه های نیمه اتوماتیک استفاده می کند

 

خدمات قالیشوییِ آنلاین چیست؟

خدمات این نوع قالیشویی ها نیز دقیقا مطابق با قالیشویی های معمولی و غیر آنلاین است زیرا همانطور که گفته شد آنلاین بودن ارتباطی به عملکرد و نحوه شستشو و همچنین خدمات ندارد بلکه خدمات با نوع دستگاه ها و مهارت پرسنل مرتبط می باشد.

پس خدمات قالیشویی به طور کلی چه آنلاین باشد چه آنلاین نباشد به شرح زیر است:

 • شستشوی فرش های دستباف و ماشینی
 • شستشوی موکت
 • شستشوی مبل
 • رفوگری فرش و مبل
 • تعمیر و مرمت قسمت های مختلف فرش
 • شستشوی فرش، موکت و مبل در محل

و خدماتی از این قبیل که در زمینه فرش و مبل هستد، البته ممکن است تمام این خدمات توسط تمام قالیشویی ها انجام نشود زیرا باید امکانات مناسب برای انجام آنها در قالیشویی موجود باشد تا قالیشویی توان انجام آنها را داشته باشد.

تنها تفاوت آنلاین بودن یک قالیشویی با سایر قالیشویی هایی که آنلاین نیستند این است که قالیشویی های آنلاین روند ثبت سفارش آسانتری دارند و مشتری می تواند به آسانی از تمام قیمت شست و شوی فرش ها و تعرفه شست وش وی فرش های قالیشویی مطلع شود.

کِیفیت قالیشوییِ آنلاین

قالیشویی های آنلاین مانند سایر قالیشویی ها با کیفیت های مختلفی فعالیت می کنند که مزیت قالیشوییِ آنلاین نسبت به سایر قالیشویی ها در این نکته است که معمولا این قالیشویی ها تصاویر یا ویدیو هایی از کارخانه قیمت قالیشویی خود در صفحات مجازی مربوط به قالیشویی قرار می دهند و به این ترتیب مشتری می تواند عملکرد و دستگاه های قالیشویی مذکور را مشاهده کند و با اطمینان بیشتر رفو فرش های یا مبل های خود را برای شستشو به این قالیشویی بسپارد.

البته هستند قالیشویی هایی که از ویدیو و عکس های سایر قالیشویی ها در صفحات مجازی خود استفاده می کنند اما یک قالیشویی خوب و مورد تایید اتحادیه قالیشویی هرگز چنین کاری نمی کند زیرا قطعا خود دارای بهترین ماشین آلات و پرسنل است.

قالیشویی - آنلاین - قالیشویی - طره

بنر - تماس با ما

6 مورد از بهترین قالیشوییِ های آنلاین

6 مورد از بهترین قالیشوییِ های آنلاین

امروزه بیشتر قالیشویی ها در راستای پیشرفت تکنولوژی به صورت آنلاین نیز فعالیت دارند به همین دلیل نمیتوان تمام قالیشویی های آنلاین خوب را تک به تک شمرد زیرا این کار خارج از حوصله است و صبری مفرط نیاز دارد.

اما در حالت کلی فاکتورها و ویژگی های قالیشوییِ آنلاین برای تبدیل شدن آن به یک قالیشویی خوب را می شماریم و تطبیق این موارد با قالیشویی مذکور را بر عهده خود شما می گذاریم، این فاکتورها عبارتند از:

 • سرعت عمل قالیشویی؛

زمانی که شما به صورت آنلاین در یک قالیشویی ثبت سفارش می کنید این قالیشویی باید یک گروه پشتیبانی آنلاین داشته باشد تا در سریعترین زمان سفارش شما را دریافت و تیم مخصوص را به آدرس شما ارسال کنند.

 • اصل بودن قالیشویی؛

منظور از اصل بودن قالیشوییِ آنلاین این است که تمام تصاویر و ویدیو های موجود در صفحات مجازی قالیشویی مربوط به همان قالیشویی  باشد و از تصاویر سایر قالیشویی ها استفاده نکنند.

 • داشتن کیفیت بالا؛

کیفیت در هر حالتی برای افراد اهمیت دارد پس یک قالیشویی زمانی تبدیل به یک نزدیکترین قالیشویی خوب می شود که از کیفیت مطلوب برخوردار باشد.

تمام این موارد پس از انجام عملیات بر روی لکه بری فرش مشخص می شود و تنها موردی که قبل از انجام میتوان متوجه آن شد سرعت عمل قالیشویی است، زمانی که شما به صورت آنلاین ثبت سفارش کردید و پس از حداکثر سه روز از طرف قالیشویی با شما تماس نگرفتند و هیچ ترتیب اثری برای سفارش شما داده نشد بهتر است از سپردن تعمیر ریشه  فرش ها به این قالیشویی انصراف دهید و در انتخاب خود تجدید نظر کنید.

قدیمی ترین قالیشوییِ آنلاین

شاید بتوان از میان تمام قالیشویی های آنلاین قالیشویی طرّه را به عنوان قدیمی ترین آنها معرفی کرد. در حالت کلی نیز قالیشویی طرّه یکی از قدیمی ترین و نام آشنا ترین قالیشویی های شهر تهران و حومه آن می باشد، همچنین این قالیشویی چندین سال است که  فعالیت به صورت آنلاین را نیز شروع کرده است ابتدا با طراحی و راه اندازی سایت، پس از آن با طراحی و ایجاد صفحه در برنامه های مجازی مختلف و ثبت سفارش از طریق این برنامه ها و در حال حاضر با طراحی و راه اندازی اپلیکیشن.

قالیشویی - آنلاین - قالیشویی - طره

معایب قالیشوییِ آنلاین

معایب قالیشوییِ آنلاین

در حالت کلی اگر بتوان درباره خوب یا بد بودن قالیشویی های آنلاین یک جمله گفت، این است که اگر قالیشوییِ آنلاین سرعت عمل بالایی داشته باشد و جزو بهترین قالیشویی های تهران باشد در این صورت ثبت سفارش در این قالیشویی خوب است.

بسیاری از قالیشویی ها اپلیکیشن و سایت و … راه اندازی کرده اند اما هیچ تیم پشتیبانی برای آنها در نظر نگرفته اند که این تنها عیب قالیشوییِ آنلاین است، اما در کل قالیشوییِ آنلاین مزایای زیادی دارد که باعث نادیده گرفتن این عیب می شود.

تعرفه قالیشویی آنلاین

تعرفه تمام قالیشویی ها اعم از آنلاین و … توسط اتحادیه قالیشویی اعلام می شود پس این مورد نیز مانند کیفیت و سایر موارد به نوع قالیشویی که آنلاین باشد یا نه ارتباطی ندارد و قالیشویی موظف است بر طبق همان تعرفه عمل کند در غیر این صورت از طرف اتحادیه جریمه خواهد شد.

قیمت قالیشویی آنلاین

قالیشویی ها به هنگام محاسبه قیمت دو گروه هستند؛ گروهی که تعرفه اعلام شده را در ابعاد رفو  فرش ضرب می کنند، گروهی که قیمت و هزینه شست و شوی فرش را به صورت عددی محاسبه می کنند.

از طرفی هر دو این قالیشویی ها موارد زیر را به هنگام محاسبه هزینه در نظر می گیرند:

 • نوع فرش
 • جنس فرش
 • ارزش مادی فرش
 • طول عمر فرش
 • درخواست های مشتری درباره نحوه شست و شوی فرش

و بر طبق این موارد هزینه نهایی را محاسبه و به مشتری اعلام می کنند. برای استعلام قیمت از قالیشویی های آنلاین می توانید به اپلیکیشن این قالیشویی ها مراجعه کرده و با انتخاب  قسمت مربوطه از هزینه نهایی مطلع شوید.

 

 

نزدیکترین قالیشویی به من – قیمت شستشوی فرش – قالیشویی شمال تهران – پاك كردن چسب از روي فرش دستباف – قالیشویی اقدسیه – فرش کثیف – خرید فرش دستباف – قالیشویی در تجریش – پاك كردن لاك از روي فرش با تینر – پاك كردن لكه شير از روی فرش – پاك كردن لكه قدیمی قهوه از روي فرش – ترمیم ریشه فرش در منزل – قیمت ریشه زدن فرش دستباف – چگونه قیر را از روی فرش پاک کنیم – پاك كردن لكه قدیمی از روي فرش

سوالات متداول قالیشویی آنلاین

خدمات قالیشویی آنلاین چیست؟

 • شستشوی فرش های دستباف و ماشینی
 • شستشوی موکت
 • شستشوی مبل
 • رفوگری فرش و مبل
 • تعمیر و مرمت قسمت های مختلف فرش
 • شستشوی فرش، موکت و مبل در محل

چند مورد از ویژگی های بهترین قالیشویی های آنلاین چگونه است ؟

 • سرعت عمل قالیشویی؛
 • اصل بودن قالیشویی؛
 • داشتن کیفیت بالا؛

قیمت قالیشویی آنلاین به چه مواردی بستگی دارد ؟

 • نوع فرش
 • جنس فرش
 • ارزش مادی فرش
 • طول عمر فرش
 • درخواست های مشتری درباره نحوه شستشوی فرش
قالیشویی طره
قالیشویی طره

قالیشویی طره با پشتوانه سه نسل تجربه ،انواع خدمات قالیشویی ، مرمت فرش دستباف ،دارکشی ، لکه بـرداری و ارائه می نماید .

یک پاسخ
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *