غبارگیری فرش

دسته بندی ها
دسته‌ها
خاک گیری فرش دستباف
خاک گیری فرش دستباف
خاک گیری فرش دستباف
 • غبار گیری(خاک گیری): غبار و خاک هميشه به صورت تركيبات مختلفي در هوا وجود دارد و ممكن است به صورت ذرات خاک ، ریزگردها ،آهن ، كربن به شكل دوده، آلومين، و ساير مواد به داخل پرز فرش نفوذ كند، ذرات ريز غبار به صورت لايه اي نازك روي سطح و داخل پرزهاي فرش نفوذ مي كند . اين لايه ها جذب كننده ي رطوبت و آلودگی نيز هستند و در بلند مدت به صورت لكه هاي چرك روي سطح فرش پديدار مي شوند و حتي باعث پوسيدگي فرش نيز مي گردند.

 • كانونهاي اجتماع غبار و خاك در درون فرش مكان مناسبي براي زندگي انواع حشرات مانند بيد است كه مي توانند الياف پشم را بجوند و از بين ببرند. بنابراين غبارگيري فرش هراز گاهي الزامي است . خاک موجود در فرش در صورتی که گرفته نشود، بین پرزهای قالی رسوب کرده و با انجام عملیات شستشو به نمدی شدن پشم کمک بسزایی می نماید.

 • در فرش های دستبافی که خاک زیادی در آنها انباشته شده باشند ، با تحمیل کمترین نیرو یا تنش وارده، فرش آسیب دیده و پاره می شود که اصطلاحاً به آن پوسیدگی گفته می شود.

  غبارگیری و خاک گیری فرش دستباف
  خاک گیری فرش

  شرکت قالیشویی طُرّه

  قالیشویی طُرّه در این پست خود چند توصیه برای مراقبت از فرش را برایتان توضیح داده است. تمیز کردن و شستشوی فرش در منزل کار چندان سختی نیست، اما در برخی موارد ممکن است به شستشوی حرفه‌ای فرش نیاز شود که دیگر از توان و امکانات شما خارج است. در چنین مواردی فقط یک شرکت قالیشویی فرش حرفه‌ای می‌تواند این کار را به‌خوبی انجام دهد. قالیشویی طُرّه آماده است تا انواع خدمات مربوط به فرش را برای مشتریان خود فراهم کند. برای آگاهی از خدماتی که ارائه می‌دهیم، به بخش خدمات مراجعه کنید. برای رزرو اینترنتی یک وقت قالیشویی می‌توانید به بخش سفارش آنلاین مراجعه کنید و برای مطلع شدن از قیمت خدمات ما بخش تعرفه قالیشویی را مشاهده کنید. در صورت نیاز به هر گونه مشاوره یا اطلاعات بیشتر می‌توانید با مراجعه به بخش تماس با ما با کارشناسان ما مشورت کنید.

قالیشویی طره
قالیشویی طره

قالیشویی طره با پشتوانه سه نسل تجربه ،انواع خدمات قالیشویی ، مرمت فرش دستباف ،دارکشی ، لکه بـرداری و ارائه می نماید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *