قالیشویی در لواسان
دسته بندی ها
دسته‌ها
قالیشویی- در- لواسان-طره

وجود یک قالیشویی در لواسان که علاوه بر مکانیزه و با کیفیت بودن با قیمت ارزان کارهای مربوط به فرش و مبل را انجام دهد می تواند به سود ساکنین منطقه لواسان و مناطق مجاور آن باشد. قالیشویی طرّه یک قالیشویی مکانیزه در شمال شهر تهران است که با کیفیت بالا و قیمت ارزان به ارائه خدمات مربوط به قالیشویی می پردازد

قالیشویی و رفوگری در لواسان

قالیشویی و رفوگری در لواسان

قالیشویی به کارگاه یا کارخانه ای گفته می شود که مخصوص شستشوی فرش است و مسئولیت شستشوی فرش های افراد بر عهده پرسنل این کارگاه یا کارخانه است، اما برخی از قالیشویی ها علاوه بر شستشوی فرش کارهای دیگری اعم از رفوگری و ترمیم فرش نیز انجام می دهند. قالیشویی دَر لَواسان نیز مانند سایر قالیشویی ها ممکن است فقط کار شستشوی فرش را انجام دهد و یا اینکه علاوه بر شستشوی فرش سایر عملیات را نیز برای ترمیم و نوسازی فرش های مختلف انجام دهد.

امروزه به دلیل وجود تقاضای زیاد برای رفوگری فرش بیشتر قالیشویی ها کار رفوگری و تعمیر قسمت های مختلف فرش را نیز انجام میدهند، البته تمام این کار ها تخصصی هستند و باید حتما توسط افراد متخصص و استادکاران بافنده فرش انجام شوند بخصوص اگر فرش از نوع دستباف و نفیس باشد.

قالیشویی- در- لواسان-طره

بهترین قالیشویی در لواسان

بهترین قالیشویی در لواسان

تعیین بهترین قالیشویی دَر لَواسان به دو صورت انجام می شود؛

 1. بهترین قالیشویی از نظر اتحادیه قالیشویی
 2. بهترین قالیشویی از نظر مردم

بهترین قالیشویی از نظر اتحادیه قالیشویی معمولا با توجه به نوع خدماتی که قالیشویی ارائه می دهد، میزان هزینه ای که در قبال انجام کارهای مختلف از مشتری دریافت می کند، اصول کار قالیشویی و به طور کلی با توجه به میزان رعایت ضوابط در قالیشویی معین می شود.

اما تعیین بهترین قالیشویی از نظر مردم علاوه بر موارد بالا به کیفیت کار قالیشویی نیز بستگی دارد که البته اگر قالیشویی مذکور تمام ضوابط و اصول قالیشویی را رعایت کند و به آنها پایبند باشد مسلما کیفیت کار این قالیشویی بالا میرود.

انواع قالیشویی در لواسان

در حالت کلی قالیشویی ها به انواع مختلف سنتی و مکانیزه تقسیم می شوند، در وهله دوم این قالیشویی ها به بهترین قالیشویی و قالیشویی معمولی تقسیم می شوند و در وهله بعدی به قالیشویی مجاز و غیر مجاز تقسیم می شوند، که به هنگام جستجوی قالیشویی دَر لَواسان باید به تمام این موارد دقت کنید.

 1. قالیشویی سنتی و مکانیزه؛

قالیشویی سنتی قالیشویی است که تمام دستگاه های آن اعم از دستگاه خاک گیر، پولیشر، خشک کن و … آن از نوع نیمه اتوماتیک هستند که علاوه بر اینکه به نیروی انسانی نیز احتیاج دارند با توجه به قدیمی بودن آنها ممکن است به فرش نیز آسیب برساند. قالیشویی مکانیزه نیز قالیشویی است که از دستگاه های مکانیزه برای شستشوی فرش ها استفاده می کند، این دستگاه ها علاوه بر اینکه بدون دخالت دست و بدون نیاز به نیروی انسانی کار شستشوی فرش را انجام می دهند به دلیل به روز و پیشرفته بودن هیچ آسیبی به فرش نمیزنند.

 1. بهترین قالیشویی و قالیشویی معمولی؛

درباره بهترین قالیشویی دَر لَواسان در عنوان قبلی صحبت کردیم، به طور کلی قالیشویی های لواسان یا بهترین قالیشویی و قالیشویی خوب هستند و یا یک قالیشویی معمولی هستند، که مسلما قالیشویی خوب از کیفیت کار بالایی برخوردار است و این به این معنی است که قالیشویی مذکور از نوع مکانیزه می باشد.

 1. قالیشویی مجاز و غیر مجاز؛

قالیشویی های معمولی نیز به قالیشویی های مجاز و غیر مجاز تقسیم می شوند که تعیین این مورد بر عهده اتحادیه قالیشویی تهران است، همانطور که گفته شد بیشتر قالیشویی های معمولی از دستگاه های قدیمی و نیمه اتوماتیک استفاده می کنند که این دستگاه ها آسیب زیادی به فرش میزنند و یا سایر ضوابط را رعایت نمی کنند و همین باعث می شود از طرف اتحادیه قالیشویی به عنوان قالیشویی غیر مجاز شناخته شوند.

قالیشویی- در- لواسان-طره

خدمات قالیشویی در لواسان چیست؟

خدمات قالیشویی در لواسان چیست؟

یک قالیشویی دَر لَواسان می تواند خدمات مختلفی در زمینه فرش ارائه دهد که این خدمات عبارتند از:

 • شستشوی انواع فرش دستباف، ماشینی، موکت، فرش نفیس و عتیقه، قالی و قالیچه
 • خشکشویی موارد ذکر شده در بالا ( فرش دستباف و ماشینی و…) در محل
 • رفوگری و تعمیر قسمت های مختلف فرش در محل یا در کارگاه
 • شستشو و خشکشویی مبل در محل و در کارگاه
 • رفوگری و ترمیم قسمت های پارچه ای انواع مبل ها

که تمام این موارد به مهارت پرسنل و دستگاه های قالیشویی بستگی دارد، یک قالیشویی مجهز توانایی انجام تمام این موارد را دارد.

کیفیت قالیشویی در لواسان

قالیشویی دَر لَواسان اگر بهترین قالیشویی یا یک قالیشویی خوب و مجاز در لواسان باشد حتما دارای کیفیت بالایی نیز خواهد بود. کیفیت انجام کارها در قالیشویی اهمیت زیادی دارد زیرا فرش و مبل از جمله وسایلی هستند که دائما در معرض دید قرار دارند و اگر کوچکترین اتفاقی برای آنها بیفتد دیگر قابلیت استفاده نخواهند داشت به همین دلیل باید عملیات مربوط به شستشو آنها با دقت بالا انجام شود تا هیچ آسیبی به آنها نرسد.

همچنین باید با مواد شوینده مناسب شسته شوند و به نحوی شسته شوند که تمام لکه های موجود روی آنها عمیقا پاک شوند تا بتوان حداقل برای 6 ماه یا یکسال از فرش و مبل تمیز استفاده کرد، که این مورد نیز به کیفیت قالیشویی بستگی دارد.

بنر - تماس با ما

مزایای قالیشویی در لواسان

مزایای قالیشویی در لواسان

مناطق مختلف تهران فاصله نسبتا زیادی از یکدیگر دارند و ترافیک موجود در خیابان های تهران نیز این فاصله را بیشتر می کند به همین دلیل افرادی که در مناطق مختلف تهران ساکن هستند باید سعی کنند تمام نیازهای خود در امور مختلف را در منطقه خود رفع کنند تا بدون اتلاف وقت و در سریعترین زمان بتوانند نیازهای خود را رفع کنند، قالیشویی نیز یکی از همین نیازها و موارد است. پس اگر ساکن لواسان هستید و برای شستشوی فرش های خود به قالیشویی نیاز دارید بهتر است در جستجوی یافتن یک قالیشویی خوب در لواسان باشید تا درخواست شما به سرعت انجام شود.

این مورد فقط یکی از مزایای وجود قالیشویی در لواسان بود اما شستشوی فرش در قالیشویی مزایای بسیار زیادی دارد که در مقالات قبلی تمام این مزایا را بررسی کردیم.

تعرفه قالیشویی در لواسان چیست؟

تعرفه قالیشویی تمام مناطق تهران از طرف اتحادیه قالیشویی تهران اعلام می شود و تمام قالیشویی ها موظفند بر طبق این تعرفه عمل کنند، البته تعرفه اعلام شده از طرف اتحادیه قالیشویی حداقل تعرفه است یعنی اتحادیه فقط حداقل هزینه را با توجه به تورم و قیمت مواد شوینده و … محاسبه می کند اما محاسبه دقیق هزینه قالیشویی یک فرش به عوامل زیادی بستگی دارد که محاسبه آن بر عهده قالیشویی می باشد.

قالیشویی ارزان در لواسان

قالیشویی ارزان در لواسان قالیشویی است که در محاسبه هزینه قالیشویی فرش کمترین قیمت آن را محاسبه می کند و بیشتر از اینکه به فکر میزان سود خود باشد، به فکر جلب رضایت مشتری است که یافتن چنین قالیشویی و سپردن فرش ها به این قالیشویی مسلما به نفع مشتری خواهد بود. البته در کنار ارزان بودن باید از کیفیت مطلوب نیز برخوردار باشد در غیر این صورت ارزان بودن آن نه تنها به سود مشتری نیست بلکه ممکن است به ضرر او تمام شود.

سوالات متداول

قالیشویی و رفوگری در لواسان ؟

قالیشویی به کارگاه یا کارخانه ای گفته می شود که مخصوص شستشوی فرش است و مسئولیت شستشوی فرش های افراد بر عهده پرسنل این کارگاه یا کارخانه است، اما برخی از قالیشویی ها علاوه بر شستشوی فرش کارهای دیگری اعم از رفوگری و ترمیم فرش نیز انجام می دهند. قالیشویی در لواسان نیز مانند سایر قالیشویی ها ممکن است فقط کار شستشوی فرش را انجام دهد و یا اینکه علاوه بر شستشوی فرش سایر عملیات را نیز برای ترمیم و نوسازی فرش های مختلف انجام دهد.

بهترین قالیشویی در لواسان ؟

تعیین بهترین قالیشویی در لواسان به دو صورت انجام می شود؛

 1. بهترین قالیشویی از نظر اتحادیه قالیشویی
 2. بهترین قالیشویی از نظر مردم

خدمات قالیشویی در لواسان چیست؟

یک قالیشویی در لواسان می تواند خدمات مختلفی در زمینه فرش ارائه دهد که این خدمات عبارتند از:

 • شستشوی انواع فرش دستباف، ماشینی، موکت، فرش نفیس و عتیقه، قالی و قالیچه
 • خشکشویی موارد ذکر شده در بالا ( فرش دستباف و ماشینی و…) در محل
 • رفوگری و تعمیر قسمت های مختلف فرش در محل یا در کارگاه
 • شستشو و خشکشویی مبل در محل و در کارگاه
 • رفوگری و ترمیم قسمت های پارچه ای انواع مبل ها

قالیشویی طره
قالیشویی طره

قالیشویی طره با پشتوانه سه نسل تجربه ،انواع خدمات قالیشویی ، مرمت فرش دستباف ،دارکشی ، لکه بـرداری و ارائه می نماید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *